Română English

Balogh Krisztina

XII. B osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Pentatlon lánycsapat tagja vagyok .

Eredmények

2015-10-25, Atlétika/ kislabda dobás, testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Solymosi Annamária

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Jakab-Benke Hajnalka (Pentatlon lánycsapat csapat)

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, kislabdadobás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Jakab-Benke Hajnalka

2017-10-13, Pentatlon (atlétika) -lányok, sűlylökés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde, Jakab-Benke Hajnalka

2018-04-28, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika)- lányok, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)

2019-04-20, Pentatlon (atlétika) -lányok, testnevelés, Megyeközti III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon lánycsapat csapat)


Udvar
Ujfalvi Irma
Udvar
Kópis Andrea
Bentlakás
Márkosi Márta
Kicsi épület
Szőcs Emőke-Anna
Kicsi épület
Kovács Tünde

2019
<MÁJUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)