Română English
ÉRETTSÉGI


Tök Dietrich Norbert

XI. A osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .
A MIFIZ-11 tagja vagyok .
A CanSat tagja vagyok .

Eredmények

2013-02-09, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-09, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei IV. hely (Dicseret) | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-02-15, fizikaolimpiasz, fizika, Megyei dicseret | felkészítő tanár: Kotta László

2014-02-21, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei VI. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-18, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-05-01, Deutsche Kultur und Zivilisation, német nyelv, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2015-03-06, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-14, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei VII. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-03-12, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2017-01-01, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-27, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Megyei V. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-03-18, Tantárgyverseny, Angol, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Kotró-Kosztándi László

2017-03-20, Curie Környezetvédelmi verseny, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei, , Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-03-01, Német nyelv tantárgyverseny, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Ferencz Katalin

2018-03-01, Német nyelv tantárgyverseny, , Országos I. hely | felkészítő tanár: Ferencz Katalin

2018-11-09, MIFIZ 2018, Fizika, Megyeközti V. hely | felkészítő tanár: Dr. Pető Mária (MIFIZ-11 csapat)

2019-03-01, Angol tantárgyverseny, Angol, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kotró-Kosztándi László

2019-03-02, Német nyelv tantárgyverseny, , Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Ferencz Katalin

2019-04-24, CanSat Miniszatellit építés, FIZIKA-Robotika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Dr. Pető Mária (CanSat csapat)

2019
<JÚNIUS>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

IV. osztályos angol vizsgaeredmények
(2019-06-18, Kotró-Kosztándi László)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)