Magyar Română
A-LEVELS


Szőke Szabina

XI. B Class

: 0
: 0
:

Results

2012-03-17, Mesék szárnyán,XIII.országos mesevetélkedő, Magyar, National II. position | trainer, teacher: Varga Mária (Csodagyerekek team)

2012-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level I. position | trainer, teacher: Gödri Judith (Csodagyerekek team)

2013-04-20, +/- Poezie, Matematika/Román nyelv, County level I. position | trainer, teacher: Gödri Judith

2013-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level I. position | trainer, teacher: Gödri Judith (Csodagyerekek team)

2014-02-20, Olimpiada de Limba Comunicare si Literatura, , County level I. position | trainer, teacher: Kiss Mária

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, County level I. position | trainer, teacher: Gödri Judith (Csodagyerekek team)

2015-02-21, Olimpiada de Limba Comunicare si Literatura, Lb.romana, County level I. position | trainer, teacher: Kiss Mária

2015-04-06, Olimpiada de Limbă Comunicare și Literatură Română, Limba română, National Premiu special | trainer, teacher: Kiss Mária

2016-03-27, Olimpiada de Limba Latina, Limba latina, County level I. position | trainer, teacher: Farkas Cristina-Cornelia

2016-03-28, Curie Kémiaverseny, kémia, County level IV. position | trainer, teacher: Szabó Ünige

2016-04-20, Olimpiada de Limbi Clasice, Limba Latina, National Premiu Special | trainer, teacher: Farkas Cristina-Cornelia

2016-05-14, Olimpiada Națională Științe pentru Juniori, fizika, kémia, biológia, County level IV. position | trainer, teacher: Zágoni Imola, Szabó Ünige, Kotta László

2017-02-26, Olimpiada de Limbi Clasice, Limba Latina, County level I. position | trainer, teacher: Farkas Cristina-Cornelia

2017-03-18, Angol tantárgyverseny, angol nyelv, County level III. position | trainer, teacher: Márton Hajnal , Fazakas Ágnes Katalin

2017-03-25, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, County level V. position (dicséret) | trainer, teacher: Dr. Pénzes Ágnes

2017-03-30, Curie Emlékverseny, KÉmia, County level III. position | trainer, teacher: Ujfalvi Irma

2017-05-20, Olimpiada Națaională Științe pentru Juniori, fizika, biológia, kémia, County level III. position | trainer, teacher: Zágoni Imola, Dr. Pető Mária, Ujfalvi Irma

2018-02-24, Tantárgyverseny, , County level III. position | trainer, teacher: Dr. Krecht Gyöngyvér Mária

2018-03-10, Venczel József Társadalomtudományi Vetélkedő, PSZICHOLÓGIA, Regional dícséret | trainer, teacher: Paltán Enikő



2019
<JUNE>
M3101724
T4111825
W5121926
T6132027
F7142128
S18152229
S29162330

No running events