Română English

Szőke Szabina

X. B osztály
2002. Január 30

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .

Eredmények

2012-03-17, Mesék szárnyán,XIII.országos mesevetélkedő, Magyar, Országos II. hely | felkészítő tanár: Varga Mária (Csodagyerekek csapat)

2012-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2013-04-20, +/- Poezie, Matematika/Román nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2014-02-20, Olimpiada de Limba Comunicare si Literatura, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kiss Mária

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2015-02-21, Olimpiada de Limba Comunicare si Literatura, Lb.romana, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kiss Mária

2015-04-06, Olimpiada de Limbă Comunicare și Literatură Română, Limba română, Országos Premiu special | felkészítő tanár: Kiss Mária

2016-03-27, Olimpiada de Limba Latina, Limba latina, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Farkas Cristina-Cornelia

2016-03-28, Curie Kémiaverseny, kémia, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-04-20, Olimpiada de Limbi Clasice, Limba Latina, Országos Premiu Special | felkészítő tanár: Farkas Cristina-Cornelia

2016-05-14, Olimpiada Națională Științe pentru Juniori, fizika, kémia, biológia, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Zágoni Imola, Szabó Ünige, Kotta László

2017-02-26, Olimpiada de Limbi Clasice, Limba Latina, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Farkas Cristina-Cornelia

2017-03-18, Angol tantárgyverseny, angol nyelv, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Márton Hajnal , Fazakas Ágnes Katalin

2017-03-25, Mikes Kelemen magyar nyelv és irodalom tantárgyverseny, magyar nyelv és irodalom, Megyei V. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes

2017-03-30, Curie Emlékverseny, KÉmia, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Ujfalvi Irma

2017-05-20, Olimpiada Națaională Științe pentru Juniori, fizika, biológia, kémia, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Zágoni Imola, Pető Mária, Ujfalvi Irma

2018-02-24, Tantárgyverseny, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2018
<ÁPRILIS>
H29162330
K3101724
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

Az előkészítő osztályokba felvett diákok névsora
(2018-04-05, Puskás-Bajkó Miklós)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2018-03-08, Puskás-Bajkó Miklós)

VIII. osztályosok próbavizsgája
(2018-03-07, Makfalvi Zsuzsa)

Nyílt nap
(2018-03-06, Lepedus Mária)

VIII. osztályosok próbavizsgája
(2018-03-06, Makfalvi Zsuzsa)

VIII. osztályosok próbavizsgája
(2018-03-05, Makfalvi Zsuzsa)

Megtartják a próbavizsgát
(2018-03-05, Lepedus Mária)

JOGI NEVELÉS
(2018-03-05, Forreiter Csilla-Éva)

KUTATÓ DIÁKOK Pályázatai
(2018-02-28, Pető Mária)

Ösztöndíjas pályázat_TUDOMÁNY témakörben
(2018-02-28, Pető Mária)

PETŐFI SÁNDOR FELOLVASÓMARATON
(2018-02-20, Forreiter Csilla-Éva)