Română English

Roth Apor

IX. A osztály
2001. Április 04

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .
Az IX. A - Zrínyi tagja vagyok .
A "Not found" tagja vagyok .

Eredmények

2012-03-06, Zrínyi Ilona matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2012-03-17, Mesék szárnyán,XIII.országos mesevetélkedő, Magyar, Országos II. hely | felkészítő tanár: Varga Mária (Csodagyerekek csapat)

2012-03-24, Pontszerző Matematikaverseny-IV.országos döntő, Matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2012-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2012-11-15, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-02-09, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-01, Református Bibliaismereti Verseny, református vallás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2013-03-06, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-09, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-04-03, Matematika Olimpiász, Matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2013-11-16, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-02-01, fizikaolimpiasz, fizika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kotta László

2014-02-21, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-08, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-18, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-22, Református Bibliaismereti Verseny, református vallás, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2014-04-08, Matematika Olimpiász, Matematika, Országos II. hely (Miniszteriumi dicseret) | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-05-03, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-05-10, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Országos II. hely (Csillagszerzo 1 dij) | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-05-23, Deutsche Kultur und Zivilisation, német nyelv, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2015-01-17, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-02-20, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-02-27, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-06, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-14, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, Országos I. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2015-05-01, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-05-22, Raluca Ripan kémiaverseny, kémia, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2015-12-05, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-12-05, Luminamath, matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-01-16, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-02-20, Kémia Tantárgyverseny, kémia, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-02-20, Tantárgyverseny-Olimpia, Fizika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-02-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-03-10, Curie kémiaverseny, kémia, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-03-12, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei V. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2016-04-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-04-16, Öveges József Fizikaverseny, Fizika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-04-18, Tantárgyverseny, kémia, Országos mentiune speciala | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-05-15, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-11-11, Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny , Informatika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Jakab Tibor

2016-11-18, e-Hód HÓDítsd meg a biteket!, Informatika, Nemzetközi VII. hely | felkészítő tanár: Jakab Tibor

2017-01-01, Tantárgyverseny, kémia, Országos Dícséret | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-01-01, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (IX. A - Zrínyi csapat)

2017-01-06, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Megyeközti II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs ("Not found" csapat)

2017-01-14, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-24, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Országos I. hely (EMMV I. Díj) | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-27, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-03-04, Kémia Tantárgyverseny, kémia, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-03-11, Informatika tantárgyolimpiász, informatika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Jakab Tibor

2017-03-18, Olimpiada de Matematică OJM, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-03-25, Nemzetközi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Nemzetközi Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-04-08, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Országos IV. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-05-07, Bolyai Tantárgyverseny Fabinyi Kémiaverseny, kémia, Országos I. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017
<JÚLIUS>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Érettségi - írásbelik
(2017-06-26, Márton Csaba)

Szóbeli eredmények
(2017-06-19, Kubánda Miklós)

Idegen nyelv időbeosztás
(2017-06-14, Kubánda Miklós)

Digitális kompetencia terembeosztás
(2017-06-09, Kubánda Miklós)

Magyar szóbelik időbeosztása
(2017-06-08, Kubánda Miklós)

Befejeződött az OTP Fáy András alapítvány utolsó g
(2017-06-08, Dr. Kinda Eleonóra)

Román szóbelik időbeosztása
(2017-06-06, Kubánda Miklós)

TERMÉSZETKUTATÓ TÁBOR
(2017-05-30, Pető Mária)

DOHÁNYZÁSELLENES VILÁGNAP
(2017-05-30, Forreiter Csilla-Éva)

Végzősök búcsúelőadása
(2017-05-24, Forreiter Csilla-Éva)

Táborozási lehetőség a BME támogatásával
(2017-05-11, Krecht Gyöngyvér Mária)

Tudós Klub a Bod Péter Megyei Könyvtárban
(2017-05-10, Pető Mária)

Az „O.K.+ 2007-2014” című ERASMUS+ projektünk
(2017-05-10, Dr. Kinda Eleonóra)