Română English

Miklós Csenge

X. A osztály
2001. Április 02

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .
Az IX. A - Zrínyi tagja vagyok .
A "Not found" tagja vagyok .
A X.A Zrínyi tagja vagyok .
A Nem mondom meg tagja vagyok .

Eredmények

2012-03-06, Zrínyi Ilona matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2012-03-17, Mesék szárnyán,XIII.országos mesevetélkedő, Magyar, Országos II. hely | felkészítő tanár: Varga Mária (Csodagyerekek csapat)

2012-03-24, Pontszerző Matematikaverseny-IV.országos döntő, Matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Varga Mária

2012-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2012-11-11, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos Dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-02-09, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-06, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-09, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-05-07, Kenguru Matematikaverseny, Matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2013-11-16, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-02-01, fizikaolimpiasz, fizika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Kotta László

2014-02-20, Olimpiada de Limba Comunicare si Literatura, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kiss Mária

2014-02-21, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-08, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-18, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-04-08, Matematika Olimpiász, Matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-05-03, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-05-10, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2015-01-17, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-02-20, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-02-27, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-06, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-14, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, Országos V. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2015-05-01, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-05-16, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Országos I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-05-22, Raluca Ripan kémiaverseny, kémia, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2015-12-05, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-12-05, Luminamath, matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-01-16, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-02-20, Kémia Tantárgyverseny, kémia, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-02-20, Tantárgyverseny-Olimpia, Fizika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-02-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-03-10, Curie kémiaverseny, kémia, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-03-12, Tantárgyverseny, Német nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2016-04-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-04-16, Öveges József Fizikaverseny, Fizika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-05-15, Nemzetkozi Magyar Matematikaverseny 5-8, Matematika, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-11-11, Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny , Informatika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Jakab Tibor

2016-11-18, e-Hód HÓDítsd meg a biteket!, Informatika, Nemzetközi V. hely | felkészítő tanár: Jakab Tibor

2017-01-01, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-01-01, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (IX. A - Zrínyi csapat)

2017-01-01, Irinyi János Kémiaverseny, kémia, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-01-06, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Megyeközti II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs ("Not found" csapat)

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-24, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Országos II. hely (EMMV I. Díj) | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-03-04, Kémia Tantárgyverseny, kémia, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-03-11, Informatika tantárgyolimpiász, Informatika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Jakab Tibor

2017-03-18, Olimpiada de Matematică OJM, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-03-20, Irinyi János Kémiaverseny, kémia, Országos X. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-03-25, Nemzetközi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Nemzetközi Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-05-11, DataS-NMG Open Programozási Verseny, Informatika, Megyeközti IV. hely | felkészítő tanár: Jakab Tibor

2017-10-13, Bólyai Matematika Csapatverseny, matematika, Megyei IX. hely | felkészítő tanár: Szőcs Katalin-Ágnes ("Not found" csapat)

2017-10-18, Meet and Code Programozó verseny, Informatika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Jakab Tibor

2017-11-13, e-Hód HÓDítsd meg a biteket!, Informatika, Nemzetközi VII. hely | felkészítő tanár: Jakab Tibor

2018-01-20, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-01, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , Országos II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei, , Megyei | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (X.A Zrínyi csapat)

2018-03-10, Olimpiada de Matematică, OJM, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-03-16, NMMV Nemzetközi magyar matematika verseny, , Nemzetközi II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs



2018
<AUGUSZTUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

Állásajánlat
(2018-07-13, Lepedus Mária)

Határtalanul! 2018 program
(2018-06-11, Dr. Kinda Eleonóra)