Română English

Damokos Beatrix

X. A osztály
2001. Február 04

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Csodagyerekek tagja voltam .
Az Észbontók tagja voltam .
A Hat árok mentén tagja voltam .
A Világosság tagja vagyok .

Eredmények

2012-03-17, Mesék szárnyán,XIII.országos mesevetélkedő, Magyar, Országos II. hely | felkészítő tanár: Varga Mária (Csodagyerekek csapat)

2012-10-12, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2013-03-09, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-04-19, "Rácz Lajos" versmondó verseny , német nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2013-10-11, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-01-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és Irodalom Tantárgyverseny, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2014-04-01, Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő, Magyar nyelv és irodalom, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita, Dr. Pénzes Ágnes (Észbontók csapat)

2014-05-17, Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő, Magyar nyelv és irodalom, Országos I. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita, Dr. Pénzes Ágnes (Észbontók csapat)

2014-06-05, "Rácz Lajos" versmondó verseny, német nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2014-10-17, Bolyai Matematika Csapatverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith (Csodagyerekek csapat)

2015-02-20, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei VI. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-01-01, Mikes Kelemen Magyar Nyelv és irodalom Tantárgyverseny, anyanyelv, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita

2016-04-15, Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő, Magyar nyelv és irodalom, Országos I. hely | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes, Kedves Laura Rita (Hat árok mentén csapat)

2016-05-01, Kőrösi Csoma Sándor Anyanyelvi Vetélkedő , anyanyelv, Országos I. hely | felkészítő tanár: Kedves Laura Rita, Dr. Pénzes Ágnes (Hat árok mentén csapat)

2017-05-13, Kőrösi Csoma Sándor anyanyelvi vetélkedő, magyar nyelv és irodalom, Országos III. hely | felkészítő tanár: Dr. Pénzes Ágnes (Világosság csapat)

2017-11-11, Megyei krossz , Atlétika , Megyei V. hely | felkészítő tanár: László Boglárka

2018
<ÁPRILIS>
H29162330
K3101724
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

Az előkészítő osztályokba felvett diákok névsora
(2018-04-05, Puskás-Bajkó Miklós)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2018-03-08, Puskás-Bajkó Miklós)

VIII. osztályosok próbavizsgája
(2018-03-07, Makfalvi Zsuzsa)

Nyílt nap
(2018-03-06, Lepedus Mária)

VIII. osztályosok próbavizsgája
(2018-03-06, Makfalvi Zsuzsa)

VIII. osztályosok próbavizsgája
(2018-03-05, Makfalvi Zsuzsa)

Megtartják a próbavizsgát
(2018-03-05, Lepedus Mária)

JOGI NEVELÉS
(2018-03-05, Forreiter Csilla-Éva)

KUTATÓ DIÁKOK Pályázatai
(2018-02-28, Pető Mária)

Ösztöndíjas pályázat_TUDOMÁNY témakörben
(2018-02-28, Pető Mária)

PETŐFI SÁNDOR FELOLVASÓMARATON
(2018-02-20, Forreiter Csilla-Éva)