Română English

Krecht Ábel

XI. A osztály
2001. Február 08

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Gyurgyalagfigyelők tagja voltam .

Eredmények

2011-02-16, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Péterfi Edit

2011-11-26, Lumina Math , Matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Péterfi Edit

2012-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Péterfi Edit

2012-11-11, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos Dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-02-09, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei X. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-08, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-02-18, PRO NATURA szimpozion , Természetvédelem/biológia, Megyeközti II. hely | felkészítő tanár: Zágoni Imola (Gyurgyalagfigyelők csapat)

2015-03-07, Biológia Olimpiász Megyei Szakasz, biológia, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Zágoni Imola

2015-05-22, Raluca Ripan kémiaverseny, kémia, Megyei V. hely (dícséret) | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-01-07, OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, limba romănă, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2016-01-16, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-03-28, Curie Kémiaverseny, kémia, Megyei VI. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-25, Megyei Fizika Olimpia, Fizika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-02-27, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-03-18, Tantárgyverseny, Angol, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Kotró-Kosztándi László, Dézsi Ildikó

2017-03-20, Curie Környezetvédelmi Verseny, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-05-16, Megyei Egészségnevelés Verseny, biológia/egészségnevelés, Megyei IV. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Zágoni Imola

2017-11-13, e-Hód HÓDítsd meg a biteket!, Informatika, Nemzetközi VII. hely | felkészítő tanár: Iakab Tibor, Gábor Béla

2018-02-24, Tantárgyverseny-Olimpia, Fizika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2018-03-03, Tantárgyverseny, Angol, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Kotró-Kosztándi László, Dézsi Ildikó

2018
<NOVEMBER>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

TERMÉSZET VILÁGA DIÁKPÁLYÁZAT 2018-2019
(2018-10-31, Pető Mária)

VITASD(T) MEG!
(2018-10-31, Forreiter Csilla-Éva)

KRIZA JÁNOS MESEMONDÓ VERSENY
(2018-10-12, Forreiter Csilla-Éva)

A gondolkodás öröme - pályázati felhívás
(2018-10-04, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Szabadfogású Számítógép verseny
(2018-10-03, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Az én 21. századi iskolai könyvtáram
(2018-10-03, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Nyilas Misi Ösztöndíj
(2018-10-03, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

A KKKK 2018 a Vajdaságban
(2018-10-01, Dr. Kinda Eleonóra)

TUDEK ERDÉLY 2018 december
(2018-09-30, Pető Mária)

TUDEK és TUDOK 2018-2019
(2018-09-29, Pető Mária)

National Instruments Hungary tábor
(2018-09-28, Pető Mária)

VAKÁCIÓS ÉLMÉNYEK
(2018-09-24, Kovács Petra)

Ady Endre-ösztöndíj
(2018-09-24, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

CsibÉsztúra
(2018-09-23, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

ÉVNYITÓ
(2018-09-10, Forreiter Csilla-Éva)