Română English

Krecht Ábel

X. A osztály
2001. Február 08

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Gyurgyalagfigyelők tagja voltam .

Eredmények

2011-02-16, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Péterfi Edit

2011-11-26, Lumina Math , Matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Péterfi Edit

2012-03-06, Zrínyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Péterfi Edit

2012-11-11, Luminamath Matematikaverseny, Matematika, Országos Dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-02-09, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei X. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-08, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-02-18, PRO NATURA szimpozion , Természetvédelem/biológia, Megyeközti II. hely | felkészítő tanár: Zágoni Imola (Gyurgyalagfigyelők csapat)

2015-03-07, Biológia Olimpiász Megyei Szakasz, biológia, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Zágoni Imola

2015-05-22, Raluca Ripan kémiaverseny, kémia, Megyei V. hely (dícséret) | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-01-07, OLimpiada Lectura ca abilitate de viată, limba romănă, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Carmen Bodnari

2016-01-16, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-03-28, Curie Kémiaverseny, kémia, Megyei VI. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-25, Megyei Fizika Olimpia, Fizika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-02-27, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-03-18, Tantárgyverseny, Angol, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Kotró-Kosztándi László, Dézsi Ildikó

2017-03-20, Curie Környezetvédelmi Verseny, , Megyei II. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-05-16, Megyei Egészségnevelés Verseny, biológia/egészségnevelés, Megyei IV. hely (dicséret) | felkészítő tanár: Zágoni Imola

2017-11-13, e-Hód HÓDítsd meg a biteket!, Informatika, Nemzetközi VII. hely | felkészítő tanár: Jakab Tibor, Gábor Béla

2018-02-24, Tantárgyverseny-Olimpia, Fizika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2018
<ÁPRILIS>
H29162330
K3101724
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

Az előkészítő osztályokba felvett diákok névsora
(2018-04-05, Puskás-Bajkó Miklós)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2018-03-08, Puskás-Bajkó Miklós)

VIII. osztályosok próbavizsgája
(2018-03-07, Makfalvi Zsuzsa)

Nyílt nap
(2018-03-06, Lepedus Mária)

VIII. osztályosok próbavizsgája
(2018-03-06, Makfalvi Zsuzsa)

VIII. osztályosok próbavizsgája
(2018-03-05, Makfalvi Zsuzsa)

Megtartják a próbavizsgát
(2018-03-05, Lepedus Mária)

JOGI NEVELÉS
(2018-03-05, Forreiter Csilla-Éva)

KUTATÓ DIÁKOK Pályázatai
(2018-02-28, Pető Mária)

Ösztöndíjas pályázat_TUDOMÁNY témakörben
(2018-02-28, Pető Mária)

PETŐFI SÁNDOR FELOLVASÓMARATON
(2018-02-20, Forreiter Csilla-Éva)