Română English

Csutak Dávid

X. A osztály
2002. Január 05

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

Az IX. A - Zrínyi tagja vagyok .
A "Not found" tagja vagyok .
A X.A Zrínyi tagja vagyok .
A Nem mondom meg tagja vagyok .

Eredmények

2011-11-26, Lumina Math , Matematika, Országos III. hely | felkészítő tanár: Péterfi Edit

2013-02-09, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei VI. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-01, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Országos Dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-06, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-03-09, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2013-12-14, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei VI. hely (Dicseret) | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-02-01, fizikaolimpiasz, fizika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kotta László

2014-02-21, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei V. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-08, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei V. hely (Dicseret) | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-18, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2014-03-22, Református Bibliaismereti Verseny, református vallás, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Dr. Kinda Eleonóra

2014-04-07, fizikaolimpiasz, fizika, Országos X. hely (dicseret) | felkészítő tanár: Kotta László, Pető Mária

2014-04-09, Fizikaolimpia, FIZIKA, Országos X. hely (Minisztériumi Dicséret) | felkészítő tanár: Pető Mária

2014-06-05, "Rácz Lajos" versmondó verseny, német nyelv, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Krecht Gyöngyvér Mária

2015-01-17, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei III. hely (Dicseret) | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-02-20, Zrinyi Ilona Matematikaverseny, Matematika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-06, Csillagszerzo Matematikaverseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-14, Matematika Olimpiász, Matematika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Gödri Judith

2015-03-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, Országos III. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2015-04-17, ÖVEGES JÓZSEF FIZIKAVERSENY, FIZIKA, Országos II. hely | felkészítő tanár: Pető Mária, Kotta László

2015-05-16, Olimpiada Științe pentru juniori, biológia, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Zágoni Imola, Kotta László, Szabó Ünige

2016-01-16, Erdélyi Magyar Általános Iskolák Matematikaversenye, Matematika, Megyei Dicseret | felkészítő tanár: Gödri Judith

2016-02-20, Tantárgyverseny-Olimpia, Fizika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-02-28, Hevesy György Kémiaverseny, kémia, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2016-04-16, Öveges József Fizikaverseny, Fizika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-05-07, Alfa és Omega Fizikaverseny, Fizika, Megyeközti I. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László

2016-05-14, Olimpiada Națională Științe pentru Juniori, fizika, kémia, biológia, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Zágoni Imola, Szabó Ünige, Kotta László

2016-05-14, Tudományok versenye, Fizika,kémia,biológia, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Kotta László, Szabó Ünige

2016-11-11, Nemes Tihamér Informatikai Tanulmányi Verseny , Informatika, Megyei IV. hely | felkészítő tanár: Jakab Tibor

2017-01-01, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (IX. A - Zrínyi csapat)

2017-01-01, Kémia Tantárgyverseny, kémia, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-01-06, Bolyai Matematika Csapatverseny, , Megyeközti II. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs ("Not found" csapat)

2017-01-14, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-20, Irinyi János Kémiaverseny, kémia, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-02-24, EMMV Erdélyi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Országos Minisztériumi Dícséret, EMMV III. Díj | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-02-27, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-03-11, Informatika tantárgyolimpiász, Informatika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Jakab Tibor

2017-03-18, Olimpiada de Matematică OJM, Matematika, Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-03-20, Curie Környezetvédelmi Verseny, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Szabó Ünige

2017-03-25, Nemzetközi Magyar Matematika Verseny, Matematika, Nemzetközi Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-04-08, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Országos II. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-05-05, Bólyai Farkas multidiszciplináris tantárgyverseny, Informatika, Országos VIII. hely | felkészítő tanár: Jakab Tibor

2017-05-20, Olimpiada Națională Științe pentru Juniori, Fizika,Biológia,Kémia, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet, Köllő Zsolt-Ágoston, Szabó Ünige

2017-06-21, Vermes Miklós Nemzetközi Fizikaverseny, Fizika, Nemzetközi IV. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2017-10-13, Bólyai Matematika Csapatverseny, matematika, Megyei IX. hely | felkészítő tanár: Szőcs Katalin-Ágnes ("Not found" csapat)

2017-10-18, Meet and Code Programozó verseny, Informatika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Jakab Tibor

2018-01-01, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Megyei, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-01-01, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-02-16, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, , Megyei I. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs (X.A Zrínyi csapat)

2018-02-20, EMMV Erdélyi Magyar Matematikaverseny, , Országos III. hely | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-03-10, Olimpiada de Matematică, OJM, , Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2018-03-23, Gyermekszínjátszó, anyanyelv, Megyei IV. hely (Dicséret) | felkészítő tanár: Gászpor Melinda ("Not found" csapat)

2018-03-26, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2018-04-28, Vermes Miklós Fizikaverseny, Fizika, Országos VI. hely | felkészítő tanár: Bartha Erzsébet

2018
<MÁJUS>
H7142128
K18152229
Sz29162330
Cs310172431
P4111825
SZ5121926
V6132027

BME ScienceCAMP tábor
(2018-04-30, Pető Mária)

Elsősegély-bemutató
(2018-04-27, Forreiter Csilla-Éva)

Ki mondta, hogy nem tudod megváltoztatni a világot
(2018-04-23, Forreiter Csilla-Éva)

Az előkészítő osztályokba felvett diákok névsora
(2018-04-05, Puskás-Bajkó Miklós)

Iratkozás előkészítő osztályba
(2018-03-08, Puskás-Bajkó Miklós)

VIII. osztályosok próbavizsgája
(2018-03-07, Makfalvi Zsuzsa)