Română English
ÉRETTSÉGI


Fazkas István

XII. B osztály

Könyvjelzők száma: 0
Ex-librisek száma: 0
Könyvtári státus: Engedélyezett

Tevékenység

A Zrínyis csapat V.osztály tagja voltam .
A Barnstormers tagja vagyok .
A Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .
A Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) tagja vagyok .

Eredmények

2012-02-17, Zrínyi Ilona matematikaverseny, Matematika, Megyei III. hely | felkészítő tanár: Csáki Ágnes

2014-02-21, Zrínyi Ilona matematikaverseny, matematika, Megyei Dicséret | felkészítő tanár: Henning Edit

2017-02-17, Zrínyi Ilona Matematika Verseny, Matematika, Megyei Dícséret | felkészítő tanár: Ugron Szabolcs

2017-11-29, 1st English Language Drama Festival, Angol nyelv, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Vizsuly Tünde (Barnstormers csapat)

2018-03-03, XI.Berde Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2018-03-10, Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei II. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2018-10-20, Pentatlon (atlétika) -fiúk, , Megyei III. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Pentatlon fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-03-02, 12. Berde Áron Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-03-09, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-04-07, Labdarúgó bajnokság IX-XII.osztályos fiúk, Testnevelés, Megyeközti I. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019-05-16, Labdarúgó bajnokság IX-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Országos VI. hely | felkészítő tanár: Kovács Tünde (Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.) csapat)

2019
<JÚLIUS>
H18152229
K29162330
Sz310172431
Cs4111825
P5121926
SZ6132027
V7142128

Pályázati felhívás tehetséges fiataloknak
(2019-06-26, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás V. osztályba
(2019-06-24, Kotró-Kosztándi László)

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

IV. osztályos angol vizsgaeredmények
(2019-06-18, Kotró-Kosztándi László)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)