Română English
ÉRETTSÉGI


XI. A | Kétnyelvű (angol-magyar) matematika-informatika (Elméleti, reál)

Tanító: Kedves Laura Rita

Tanáraink:

Gazdag Ildikó - Közgazdaságtan
Ferencz Katalin - Német nyelv és irodalom
Kedves Laura Rita - Magyar nyelv és irodalom
Szőcs Emőke-Anna - Földrajz
Ferencz Orsolya - Biológia
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Ugron Szabolcs - Matematika
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Dombora Anna - Zene
László Boglárka - Testnevelés
Kotró-Kosztándi László - Angol nyelv és irodalom
Rab Sándor - Történelem
Iakab Tibor - Informatika
Gábor Béla - Informatika
Dr. Pető Mária - Fizika
Vizsuly Tünde - The Geography of the UK and USA
Bács Magor András - Vizuális nevelés

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15

Osztálynévsor

Balo Janka-Katalin
Boros Róbert-Árpád
Butyka Hunor-Szilárd
Csákány Ilka
Csutak Dávid
Damokos Beatrix
Gergely Nóra
Holinka Orsolya-Kinga
Kádár Alex-Jenő
Kádár Fruzsina
Kinda Árpád-Dániel
Király Mátyás
Kisgyörgy Magor
Kiss Andrea-Tímea
Krecht Ábel
Kristály Marót
Krivosik Alpár
Miklós Csenge
Miklós Roland-Faysal-Sultan
Richter-Cserey Lilla
Roth Apor
Szimma Hunor
Tamás Anita-Abigél
Tök Dietrich Norbert
Toró Etele
Urszuly Nóra
2019
<JÚNIUS>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)