Română English
ÉRETTSÉGI


X. B | Természettudományok (Elméleti, reál)

Tanító: Ujfalvi Irma

Tanáraink:

Pozsony Katalin-Gyöngyvér - Angol nyelv és irodalom
Gazdag Ildikó - Vállalkozástan
Makfalvi Zsuzsa - Földrajz
Paltán Enikő - Pszichológia
Csia Kinga Emese - Biológia
Varga Mónika - Angol nyelv és irodalom
Fülöp Anna - Német nyelv és irodalom
Gábor Béla - Informatika
Gábor Béla - TIC
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Márkosi Márta - Logika
Kubánda Miklós - Informatika
Dr. Pető Mária - Fizika
Márton Hajnal - Angol nyelv és irodalom
Dombora Anna - Zene
Tókos Ibolya- Lujza - Magyar nyelv és irodalom
Bács Magor András - Vizuális nevelés

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15

Osztálynévsor

Balázs Hanna
Bán Beatrix
Császár Petra
Csürös Arnold
Csurulya Panna
Dézsi József-Milán
Ferencz Eszter
Gödri Cs.-A. Ünige-Abigél
Jitaru Vasile
Költő Kincső
Kovács Petra
Kozma Boglárka
Laczkó Petra
Marhát Antónia
Mátyás Johanna
Mocan Sz.-L. Karola
Némethy Gyopár
Nyisztor Timea
Potra Andrea
Sorbán Ágota
Sorbán Z. Boglárka
Szabó Róbert
Szász-Fábián Fanni
Szilágyi J.-P. Abigél
Tankó Karola
Tankó Szabolcs
Tuzson Gellért
Urbán Panna
2019
<JÚNIUS>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)