Română English

VI. C | nincs profil

Osztályfőnök: Csia Kinga Emese

Tanáraink:

László Boglárka - Testnevelés
Magyari Tünde-Aranka - Román nyelv és irodalom
Csia Kinga Emese - Biológia
Dombora Anna - Zene
Kiss Ildikó - Technológia
Pénzes Lóránd István - Történelem
Pénzes Lóránd István - Magyarságtörténet
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Pál Béla Vendel - Informatika és TIC
Márkosi Márta - Interkulturális nevelés
Dobra Judit - Magyar nyelv és irodalom
Ferencz Katalin - Német nyelv és irodalom
Bács Magor András - Vizuális nevelés
Dr. Kondor Ágota - Vallás
Kocsis László - Fizika
Ugron Szabolcs - Matematika
Pál Tünde - Vallás
Makfalvi Zsuzsa - Földrajz
Iakab Tibor - Informatika és TIC
Varga Mónika - Angol nyelv
-

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9RománSzociológiaMatematikaNémetAngol
9-10MagyarAngolMatematikaRománAngol
10-11MagyarAngolRománTICFizika
11-12RajzBiológiaRománVallásFöldrajz
12-13ZeneMagyarTornaBiológiaMagyar
13-14FizikaMatematikaTörténelemMatematikaTorna
14-15TechnológiaMagyarságtörténetOsztályfőnöki


E-rend

(Az online oktatás órarendje)
HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16

Osztálynévsor

Bagoly Kata
Balázs Gergő
Bálint Nikolett
Barabás Vanda
Bartha Tas
Bujdosó Fruzsina
Coman Emilia Katalin
Csutak Krisztina
Dézsi Aba-Alfréd
Fazakas Dorka
Ferencz Vanda-Boglárka
Fésüs Éva-Szidónia
Furus Kincső Viktoria
Gáj Dengezik László
Gergely Ágnes
Imreh Zselyke
Joós Kristóf-Attila
Kisgyörgy Gréta
Koós Adrienn
Lukáts Hanna
Magyarosi Dalma/Zsuzsanna
Máté Bence
Nagy Réka-Anna
Pénzes Bíborka
Pogár Camelia Kitty
Sandu Franciska
Sántha Orsolya
Sipos-Ferencz Iringó
Száfta A. Heléna
Szakács Eszter
Szőcs Johanna Csilla
Tóth Attila
Tudorel Maya


2021
<FEBRUÁR>
H181522
K291623
Sz3101724
Cs4111825
P5121926
SZ6132027
V7142128

Ballagás
(2021-05-29, Lepedus Mária)

KISFILM készítő pályázat- 2021. február 28.
(2021-02-28, Dr. Pető Mária)

ORSZÁGOS FIZIKAVERSENY 2021
(2021-02-26, Dr. Pető Mária)

Jakucs László Nemzetközi Földrajzverseny
(2021-02-24, Makfalvi Zsuzsa)

ECDL képzés tanároknak
(2021-02-17, Kubánda Miklós)

Járványügyi szabályok
(2021-02-10, Ferencz Orsolya)

Verseny - "Fókuszban a hulladék"
(2021-02-09, Csia Kinga Emese)

Sárga forgatókönyvvel kezdjük a félévet
(2021-02-08, Kubánda Miklós)

Diákok tesztelése
(2021-02-08, Márton Csaba)

MOME - pályázat
(2021-02-05, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Tájékoztató az ösztöndíjakról
(2021-02-02, Lepedus Mária)

Életmese - pályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Fotópályázat
(2021-01-29, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Iratkozás IX. osztályba
(2021-01-28, Lepedus Mária)

Tehetségkutató Diákmédia Pályázat
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Közgazdasági Diákolimpia
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Turistaút a kedvenc égitestedre
(2021-01-19, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Oltással kapcsolatos tudnivalók
(2021-01-13, Márton Csaba)

Fokozati vizsgák
(2021-01-11, Lepedus Mária)

TUDOK 2021- LEHET JELENTKEZNI!!!
(2020-12-31, Dr. Pető Mária)

Ökumenikus istentisztelet
(2020-12-22, Márton Csaba)

Osztályfőnöki- és fogadóórák
(2020-12-17, Lepedus Mária)

BÖLCS DIÁKOK- VETÉLKEDŐ 2020-2021
(2020-12-12, Dr. Pető Mária)