Română English
ÉRETTSÉGI


V. B | nincs profil

Osztályfőnök: Magyari Tünde-Aranka

Tanáraink:

Pozsony Katalin-Gyöngyvér - Angol nyelv és irodalom
Szőcs Borbála Anikó - Magyar nyelv és irodalom
Ferencz Katalin - Német nyelv és irodalom
Magyari Tünde-Aranka - Román nyelv és irodalom
Ferencz Orsolya - Biológia
Gecse Mária - Technológia
Kisgyörgy Alpár - Matematika
Makfalvi Zsuzsa - Földrajz

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8
8-9NémetRománRajzRománTörténelem
9-10FöldrajzMatematikaRománTornaMagyar
10-11MagyarMagyarTörténelemMatematikaBiológia
11-12RománInformatikaMatematikaAngolRomán
12-13TechnológiaZeneTornaMagyarPolgári
13-14MatematikaAngolVallásNémetOsztályfőnöki
14-15

Osztálynévsor

BÁCS LILLA BOGLÁRKA
Balázs Nóra
BENEDEK ERIK
Benedek Hanna-Boglárka
BENKŐ ORSOLYA-KAMILLA
Bocz Rebeka
CSŐSZ ROLAND ÁKOS
CZIKA BEÁTA
Czintos Vivien
Deák Benjamin- Bence
Fábián Petra
FODOR ANETT BIBORKA
Gáspár Oláh Anita
Gödri Gergő
Kicsid Anna Rebeka
Klozer Andrea
László Eszter
MADÁR ANDOR ATTILA
MÉDER HUNOR
Nagy Melánia- Apollónia
PILBÁTH KRISZTIÁN
Rápolti Izabella
Simon Csaba Jenő
Szabó Hanna Fruzsina
Szabó Norbert Szabolcs
Terchilă Nébel Gergő
VIZI MÁTYÁS MÁTÉ


2019
<JÚNIUS>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Iratkozás V. osztályba
(2019-06-24, Kotró-Kosztándi László)

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

IV. osztályos angol vizsgaeredmények
(2019-06-18, Kotró-Kosztándi László)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)