Română English

VIII. D | nincs profil

Osztályfőnök: Dombora Anna

Tanáraink:

Köllő Zsolt-Ágoston - Biológia
Préda Imre - Testnevelés
Pénzes Lóránd István - Vallás
Krecht Gyöngyvér Mária - Német nyelv és irodalom
Pető Mária - Fizika
Deák Éva - Matematika
Dr. Pénzes Ágnes - Magyar nyelv és irodalom
Kovács Tünde - Testnevelés
Kiss Mária - Román nyelv és irodalom
Varga Mónika - Angol nyelv és irodalom
Dr. Kinda Eleonóra - Vallás
Kocsis Edit - Technológia
Jakab-Benke Hajnalka - Testnevelés
Dombora Anna - Zene

Órarend

HétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
7-8KémiaAngol
8-9FizikaMatematikaAngolMatematikaFöldrajz
9-10RománAngolRománAngolFizika
10-11MatematikaRománTestnevelés *RománMatematika *
11-12PolgáriFöldrajzMatematikaÉnek-zene *Kémia
12-13MagyarNémetMagyarMagyarMagyar
13-14VallásTechnológiaBiológiaTörténelemNémet
14-15TörténelemLatinOsztályfőnöki

Osztálynévsor

Bakk Ábel
Bán Beatrix
Blága Gyopár
Botos Abigél
Császár Petra
Csorba Ede
Dancs T. Krisztián
Demeter Ábel-Bence
Dulló E. Zalán-Márton
Ferencz Eszter
Györgyilyés A. Léda
Józsa A. Ábel-Attila
Koszta Andrea
Kotró-Kosztándi Anna
Laczkó Csongor-Lóránd
Laczkó Petra
Mocan Sz.-L. Karola
Nyisztor Timea
Salamon Eszter-Júlia
Sorbán Z. Boglárka
Szabó Balázs
Székely Zselyke
Szilágyi J.-P. Abigél
Szilágyi-Nagy Zétény
Taranek Anita


2017
<JÚLIUS>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Iratkozás IX. osztályba (2017/2018 -as tanév)
(2017-07-12, Veres Ilona)

Érettségi - írásbelik
(2017-06-26, Márton Csaba)

Szóbeli eredmények
(2017-06-19, Kubánda Miklós)

Idegen nyelv időbeosztás
(2017-06-14, Kubánda Miklós)

Digitális kompetencia terembeosztás
(2017-06-09, Kubánda Miklós)

Magyar szóbelik időbeosztása
(2017-06-08, Kubánda Miklós)

Befejeződött az OTP Fáy András alapítvány utolsó g
(2017-06-08, Dr. Kinda Eleonóra)

Román szóbelik időbeosztása
(2017-06-06, Kubánda Miklós)

TERMÉSZETKUTATÓ TÁBOR
(2017-05-30, Pető Mária)

DOHÁNYZÁSELLENES VILÁGNAP
(2017-05-30, Forreiter Csilla-Éva)

Végzősök búcsúelőadása
(2017-05-24, Forreiter Csilla-Éva)