Română English

Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.)

http://www.szekelymikokollegium.ro/index.php?esemeny=273



A csapat tagjai

Kovács Tünde (2015-2017) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2016-2017) [ felkészítő tanár]
Imreh István (2016-2017)
Mathis Bence (2015-2017)
Mathis Bence (2016-2017)
Deák Csanád (2016-2017)
Deák Csanád (2015-2017)
Kovács B. Koppány (2016-2017)
Kovács B. Koppány (2015-2017)
Benkő L. Zsolt (2015-2017)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2017)
Gödri-Martis Huba (2015-2017)
Lukács Z. Zoltán-László (2015-2017)
Bende Bence (2015-2017)
Bende Bence (2016-2017)
Ötvös M.-T. Mózes Tas (2016-2017)
Szonda Gergő (2016-2017)
Nagy Botond Csongor (2016-2017)
Váncsa László (2016-2017)
Incze Péter (2016-2017)

A csapat tagjai voltak

(2001-2001)
Bartók Mátyás (2015-2016)
Tamás Ákos (2015-2016)
Tankó Hunor (2015-2016)
Baricz Henrik Roland (2015-2016)
Hirni Előd (2015-2016)
Hirni Botond (2015-2016)
Szabó Tas (2015-2016)
Téglás Béla (2015-2016)
Bartok Loránd (2015-2016)
Kádár Attila Hunor (2015-2016)
Máthis Mátyás István (2015-2016)

Eredmények

2016-05-14, Barátság Kupa, Labdarugás, Nemzetközi, - I. hely

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2017
<JÚNIUS>
H5121926
K6132027
Sz7142128
Cs18152229
P29162330
SZ3101724
V4111825

Szóbeli eredmények
(2017-06-19, Kubánda Miklós)

Idegen nyelv időbeosztás
(2017-06-14, Kubánda Miklós)

Digitális kompetencia terembeosztás
(2017-06-09, Kubánda Miklós)

Magyar szóbelik időbeosztása
(2017-06-08, Kubánda Miklós)

Befejeződött az OTP Fáy András alapítvány utolsó g
(2017-06-08, Dr. Kinda Eleonóra)

Román szóbelik időbeosztása
(2017-06-06, Kubánda Miklós)

TERMÉSZETKUTATÓ TÁBOR
(2017-05-30, Pető Mária)

DOHÁNYZÁSELLENES VILÁGNAP
(2017-05-30, Forreiter Csilla-Éva)

Végzősök búcsúelőadása
(2017-05-24, Forreiter Csilla-Éva)

Táborozási lehetőség a BME támogatásával
(2017-05-11, Krecht Gyöngyvér Mária)

Tudós Klub a Bod Péter Megyei Könyvtárban
(2017-05-10, Pető Mária)

Az „O.K.+ 2007-2014” című ERASMUS+ projektünk
(2017-05-10, Dr. Kinda Eleonóra)