Română English

Labdarúgó fiúcsapat (V.-VIII.)

http://www.szekelymikokollegium.ro/index.php?esemeny=273



A csapat tagjai

Kovács Tünde (2015-2019) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2019) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2016-2019) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2015-2019) [ felkészítő tanár]
Kovács B. Koppány (2015-2019)
Kovács B. Koppány (2015-2019)
Kovács B. Koppány (2017-2019)
Kovács B. Koppány (2016-2019)
Veres H.-L. Gergő Márk (2017-2019)
Veres H.-L. Gergő Márk (2017-2019)
Benkő L. Zsolt (2015-2019)
Benkő L. Zsolt (2017-2019)
Benţe Z.Zs. Krisztián (2017-2019)
Benţe Z.Zs. Krisztián (2017-2019)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Ferencz-Csibi Gy. Szabolcs (2016-2019)
Gödri-Martis Huba (2017-2019)
Lukács Z. Zoltán-László (2015-2019)
Lukács Z. Zoltán-László (2017-2019)
Bende Bence (2015-2019)
Bende Bence (2015-2019)
Bende Bence (2015-2019)
Bende Bence (2015-2019)
Fazakas Gergő Nándor (2017-2019)
Ivácson Gergő (2018-2019)
Szén László-Alpár (2018-2019)
Derzsi Hunor (2017-2019)
Kondrád Botond István (2018-2019)
Kovács Nándor (2018-2019)

A csapat tagjai voltak

(2001-2001)
Máthis Mátyás István (2015-2016)
Deák Csanád (2015-2018)
Mathis Bence (2015-2018)
Bartók Mátyás (2015-2016)
Tamás Ákos (2015-2016)
Tankó Hunor (2015-2016)
Baricz Henrik Roland (2015-2016)
Hirni Előd (2015-2016)
Kádár Attila Hunor (2015-2016)
Bartok Loránd (2015-2016)
Téglás Béla (2015-2016)
Szabó Tas (2015-2016)
Hirni Botond (2015-2016)
Deák Csanád (2016-2018)
Ötvös M.-T. Mózes-Tas (2016-2017)
Váncsa László (2016-2018)
Szonda Gergő (2016-2018)
Incze Péter (2016-2018)
Mathis Bence (2016-2018)
Nagy Botond Csongor (2016-2018)
Imreh István (2016-2018)
Deák Csanád (2016-2018)
Incze Péter (2017-2018)
Szonda Gergő (2017-2018)
Váncsa László (2017-2018)
Imreh István (2017-2018)
Mathis Bence (2017-2018)
Derzsi Hunor (2017-2017)

Eredmények

2016-05-14, Barátság Kupa, Labdarugás, Nemzetközi, - I. hely

2016-10-29, III.Labdarugó Barátság Kupa, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2017-06-10, Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi, - II. hely

2017-11-06, V. Barátság Kupa, labdarúgás, Nemzetközi, - I. hely

2018-03-26, Tymbark Labdarúgó Kupa - V.-VI. osztályos fiúk, , Megyei, - II. hely

2018-05-19, VI.Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2018-10-21, Barátság Labdarúgó Kupa - VI.-VIII. osztályos fiúk, testnevelés, Nemzetközi, - I. hely

2019
<MÁJUS>
H6132027
K7142128
Sz18152229
Cs29162330
P310172431
SZ4111825
V5121926

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY
(2019-03-31, Dr. Pető Mária)

Előkészítő osztályokba bejutott tanulók névsora
(2019-03-29, Puskás-Bajkó Miklós)

Vidám Versek Versmondó Vetélkedője, megyei szakasz
(2019-03-19, Forreiter Csilla-Éva)