Română English

Tetratlon csapat

Czirmai Janka - Mester-Nagy Beáta - Daczó Attila - Farkas Ádám



A csapat tagjai

Kovács Tünde (2015-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2019-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2020) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2016-2020) [ felkészítő tanár]
Veres Kincső (2019-2020)
Csog Szabolcs (2017-2020)
Benedek Ervin- Márk (2018-2020)
Veress Kincső (2016-2020)
Ivácson Gergő (2019-2020)
Kovács Nándor (2019-2020)
Simon Cintia Timea (2019-2020)
Incze Beáta-Boglárka (2019-2020)
Szász Arnold (2019-2020)
Ianculescu Zsófia (2019-2020)
Seres Róbert (2019-2020)
Seres Renáta (2019-2020)

A csapat tagjai voltak

Latzin Edit (2000-2012) [ felkészítő tanár]
Jakab-Benke Hajnal (2000-2013) [ felkészítő tanár]
Czirmai Janka (2008-2016)
Nagy Botond Csongor (2016-2018)
Czirmai Anna (2016-2019)
Incze Péter (2016-2018)
Tyihák I. István-Norbert (2016-2017)
Mathis Bence (2016-2018)
Kánya Z. Zakariás (2016-2017)
Veress Hanna (2016-2019)
Bálint Cs. Krisztina (2016-2019)
Szilágyi J.-P. Abigél (2016-2017)
Kásás I. Dávid (2017-2019)
Szász Richard (2017-2018)
Szabados Adrienn (2017-2018)
Szilágyi Leyla-Ágota (2017-2018)
Bocz Zsanett Kriszta (2017-2018)
Balogh E.A. Antónia (2017-2019)
Sibianu János Márk (2017-2018)

Eredmények

2010-10-14, „Péter László” Kupa, Sport / Atlétika / Tetratlon, Megyei, - I. hely

2015-05-08, Napsugár Öttusa, III.osztály, atlétika, Megyei, - I. hely

2016-04-07, Tetratlon-Atlétika, Testnevelés, Megyei, - II. hely

2016-10-22, Tetratlon-atlétika, testnevelés, Megyei, - I. hely

2017-10-21, Tetratlon (atlétika) , testnevelés, Megyei, - II. hely

2018-10-21, Tetratlon (atlétika), testnevelés, Megyei, - I. hely

2019-04-12, Tetratlon- atlétika, testnevelés, Megyeközti, - II. hely

2019-11-02, Tetratlon- altétika, testnevelés, Megyei, - II. hely


Udvar
Kópis Andrea
Udvar
Fülöp Anna
Bentlakás
Gábor Béla
Kicsi épület
Gödri Judith
Kicsi épület
Kedves Laura Rita

2020
<FEBRUÁR>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V291623

ASZTRO TÁBOR 2020
(2020-02-29, Dr. Pető Mária)

Felolvasómaraton
(2020-02-18, Forreiter Csilla-Éva)

Csillagászat -PÁLYÁZAT
(2020-02-15, Dr. Pető Mária)

Jubileumi rendezvények február 11. és 15. között
(2020-02-11, Dobra Judit)

MEGYEI TANTÁRGYVERSENYEK- FIZIKA
(2020-01-31, Dr. Pető Mária)

Mikós családtörténeti pályázat
(2020-01-20, Dobra Judit)