Română English

Kosárlabda leánycsapat (IX.-XII.)

(2014) Iskolánk lány kosárlabda csapata országos döntőbe jutott Alexandriaban. Román Sportiskolák közt egyedüli Magyar és Elméleti Liceumként szoros mérkőzések után fantasztikus eredménnyel tértünk haza. Büszkék lehetünk rájuk: Gergely Noémi, Kelemen Kincső, Dézsi Kata, Szilágyi Réka, Fazakas-Enyed Orsolya,Mester-Nagy Beáta, Gergely Orsolya, Kanyó Barbara-Hanna, Tamás-Veres Dorottya.



A csapat tagjai

A csapat tagjai voltak

Jakab-Benke Hajnal (2007-2013) [ felkészítő tanár]
Jakab-Benke Hajnalka (2013-2018) [ felkészítő tanár]
Nagy Szende (2005-2009)
Tankó Hajnal (2006-2009)
Fazakas Katalin (2007-2011)
Aczél Andrea (2007-2011)
Péter Médea (2008-2011)
Kertész Brigitta (2008-2009)
Soós Rebeka (2008-2009)
Rangyák Zsuzsa-Kincsem (2008-2009)
Kondor Boglárka (2008-2009)
Egermond Réka (2008-2009)
Barbu Vanda (2008-2009)
Barabás Csilla (2008-2011)
Szonda Hanna (2008-2011)
Veres Kinga (2008-2008)
Szabó Szidónia (2008-2012)
Barabás Beáta (2008-2012)
Deák Hanna (2009-2011)
Szabó Szidónia (2009-2012)
Dancs Eszter (2009-2013)
Gáspár Hanna Barbara (2009-2013)
Dinu Andrea (2009-2012)
Nagy Eszter (2009-2008)
Nagy Noémi (2009-2012)
Fazakas-Enyed Orsolya (2010-2014)
Mester-Nagy Beáta (2011-2015)
Szilágyi Réka (2011-2015)
Dézsi Kata (2011-2015)
Kelemen Kincső (2011-2015)
Gergely Noémi (2011-2015)
Gergely Orsolya (2013-2017)
Kanyó Hanna Barbara (2013-2017)
Tamás-Veres Dorottya (2013-2017)

Eredmények

2009-12-06, Iskolai Sport Országos Olimpiásza, Sport / Labdarugás, Megyei, - I. hely

2013-11-29, Magyar Iskolák Országos Bajnoksága, Kosárlabda, Országos, - I. hely

2014-01-01, Kosárlabda, Kosárlabda, Megyeközti, - I. hely

2014-04-12, Kosárlabda megyei, Kosárlabda, Megyei, - I. hely

2017-01-22, Kosárlabda líceum -lányok , Kosárlabda , Megyei, - V. hely

2019-02-18, Kosárlabda Bajnokág - IX-XII. osztályos lányok, testnevelés, Megyei, - II. hely


2019
<DECEMBER>
H29162330
K310172431
Sz4111825
Cs5121926
P6132027
SZ7142128
V18152229

160 éves évforduló
(2019-12-04, Dr. Kinda Eleonóra)

Tájékoztató a IV. osztály részére
(2019-11-22, Kotró-Kosztándi László)

Jubileumi rendezvények november 21-én
(2019-11-21, Dobra Judit)

Ady Endre-ösztöndíj
(2019-11-12, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

TUDEK 2019-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

TERMÉSZET VILÁGA DIÁKPÁLYÁZAT 201-2020
(2019-10-31, Dr. Pető Mária)

AUGUSTIN MAIOR FIZIKAVERSENY XI-XII. osztályoknak
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

XXIX. IFJÚSÁGI TUDOMÁNYOS ÉS INNOVÁCIÓS TEHETSÉG
(2019-10-25, Dr. Pető Mária)

Villámcsődület
(2019-10-25, Forreiter Csilla-Éva)

OKTÓBER 23-i emlékünnepség
(2019-10-23, Forreiter Csilla-Éva)

KRIZA JÁNOS MESEMONDÓ VERSENY
(2019-10-14, Forreiter Csilla-Éva)

Rendhagyó irodalomóra Marosán Csaba színművésszel
(2019-10-11, Szonda Gergő)

Átláthatóság
(2019-10-01, Dr. Kondor Ágota)