Română English
ÉRETTSÉGI


Kézilabda leánycsapat (IX.-XII.)



A csapat tagjai

A csapat tagjai voltak

Latzin Edit (2007-2012) [ felkészítő tanár]
Jakab-Benke Hajnalka (2013-2018) [ felkészítő tanár]
Albert Anita (2012-2016)
(2012-2013)
Téglás Hanna Beáta (2012-2013)
Czirmai Janka (2012-2016)
Keresztes Imelda Hella (2012-2016)
Kiss Boglárka (2012-2016)
Mihály Eszter (2012-2013)
Budai Helga (2012-2012)
Barta Beáta (2013-2017)
Tasnádi Tekla (2013-2015)
Benkő Éva-Hanna (2013-2016)
Györkovács Kriszta (2013-2016)
Bardócz Eszter (2013-2015)

Eredmények

2012-02-19, Iskolai Sport Országos Olimpiásza, Kézilabda/Sport, Megyei, - I. hely

2014-03-09, Kézilabda, Kézilabda, Megyei, - I. hely

2014-03-15, Bibó Kupa, Kézilabda, Nemzetközi, - IV. hely

2014-03-23, Kézilabda megyei, Kézilabda, Megyei, - II. hely

2015-03-01, Megyei kezilabdabajnoksag-lanyok (IX-XII), Testneveles, Megyei, - I. hely

2016-03-12, Megyei kézilabdabajnokság, Testnevelés , Megyei, - I. hely



2019
<JÚNIUS>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Iratkozás V. osztályba
(2019-06-24, Kotró-Kosztándi László)

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

IV. osztályos angol vizsgaeredmények
(2019-06-18, Kotró-Kosztándi László)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)