Română English

Labdarúgó fiúcsapat (IX.-XII.)

Bűnmegelőzés Kupa 2015



A csapat tagjai

Kovács Tünde (2015-2018) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2018) [ felkészítő tanár]
Kovács Tünde (2017-2018) [ felkészítő tanár]
Lőrincz Alpár (2017-2018)
Lőrincz Alpár (2017-2018)
Lőrincz Alpár (2015-2018)
Fazkas István (2017-2018)
Rab Andor (2017-2018)
Rab Andor (2017-2018)
Tompa György Kadosa (2017-2018)
Tompa György Kadosa (2016-2018)
Ötvös M.-T. Mózes-Tas (2017-2018)
Ötvös M.-T. Mózes-Tas (2017-2018)
Vura Rudolf (2015-2018)
Bagoly Bence-István (2017-2018)
Bagoly Bence-István (2017-2018)
Deák Martin (2017-2018)
Deák Martin (2017-2018)
Lupu David-Ioan (2017-2018)
Lupu David-Ioan (2017-2018)
Fekete Ádám-Krisztián (2017-2018)

A csapat tagjai voltak

Jakab-Benke Hajnal (2007-2013) [ felkészítő tanár]
Jakab-Benke Hajnalka (2013-2018) [ felkészítő tanár]
Sófalvi Előd (2007-2011)
Rétyi Zakariás (2007-2011)
Bedő István Csongor (2007-2011)
Reimesch Huba-Ferenc (2007-2011)
Veress Zsombor (2007-2011)
Kisgyörgy Zsolt (2008-2012)
Kerekes Imre (2008-2012)
Ambrus Tihamér (2008-2012)
Ghinea Loránd (2008-2012)
Fazakas Etele (2009-2013)
Bede László (2010-2014)
Sipos Balázs (2010-2014)
Milik Arnold (2010-2014)
Zerkula Hunor-Attila (2010-2014)
Deák Fogarasi Norbert (2010-2014)
Incze Norbert (2010-2014)
Incze-Nagy Hunor (2010-2014)
Costiniuc Norbert Daniel (2012-2016)
Tánczos Andor-Szilárd (2012-2016)
Kertész Ákos (2012-2016)
Bod Barnabás (2012-2016)
Recsenyédi Attila (2014-2016)
Șaica-Mircea Robert (2015-2017)
Kocsis Tamás (2015-2017)
Pető József-Ákos (2015-2017)
Vargha Bálint (2015-2018)
Gheorghe Viorel-Raul (2015-2017)
Tőrők Árpád (2017-2018)
Vargha Bálint (2017-2018)
Tudose Robert Daniel (2017-2018)
Tudose Robert Daniel (2017-2018)
Vargha Bálint (2017-2018)
Török Dezső (2017-2018)

Eredmények

2010-12-27, „Prevenirea Criminalității” Kupa, Sport / Labdarugás, Megyei, - II. hely

2011-02-12, Iskolai Sport Országos Olimpiásza, Sport / Labdarugás, Megyei, - III. hely

2013-10-02, Cupa Anti Violenta, Fotbal, Speciális, - III. hely

2014-03-16, Fotbal megyei, Fotbal, Megyei, - II. hely

2015-09-28, Bűnmegelőzés Kupa 2015, futball , Speciális, - III. hely

2016-02-21, Megyei labdarugó bajnokság , Testnevelés, Megyei, - I. hely

2016-03-05, 9. Berde Áron Kupa-labdarugó torna, Testnevelés, Nemzetközi, - IV. hely

2018-03-03, XI.Berde Kupa, teremlabdarúgás, Nemzetközi, - III. hely

2018-03-10, Megyei Labdarúgó Bajnokág - IX.-XII. osztályos fiúk, testnevelés, Megyei, - II. hely

2018
<DECEMBER>
H310172431
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

MIKULÁSVÁRÓ
(2018-12-05, Forreiter Csilla-Éva)

TERMÉSZET VILÁGA DIÁKPÁLYÁZAT 2018-2019
(2018-10-31, Dr. Pető Mária)

VITASD(T) MEG!
(2018-10-31, Forreiter Csilla-Éva)

KRIZA JÁNOS MESEMONDÓ VERSENY
(2018-10-12, Forreiter Csilla-Éva)

A gondolkodás öröme - pályázati felhívás
(2018-10-04, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Szabadfogású Számítógép verseny
(2018-10-03, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Az én 21. századi iskolai könyvtáram
(2018-10-03, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Nyilas Misi Ösztöndíj
(2018-10-03, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

A KKKK 2018 a Vajdaságban
(2018-10-01, Dr. Kinda Eleonóra)

TUDEK ERDÉLY 2018 december
(2018-09-30, Dr. Pető Mária)

TUDEK és TUDOK 2018-2019
(2018-09-29, Dr. Pető Mária)