Română English
ÉRETTSÉGI


A Székely Mikó Kollégium néptáncegyüttese

Hivatkozások: A tánccsoport vendégszereplése Árkoson, Vendégszereplés Sepsibükszádon

..

 

 

 

 



A csapat tagjai

Tőkés Csaba-Zsolt (2013-2019) [ felkészítő tanár]
Szász Renáta (2016-2019)
Pór-Szilágyi Hanna-Gizella (2015-2019)
Dobra Hanna-Barbara (2016-2019)
Váncsa Noémi (2006-2019)
Tankó Szabolcs (2013-2019)
Csia Katalin Noémi (2013-2019)
Tankó Hunor (2015-2019)
Mátyás Csenge (2015-2019)
Jánosi Kincső Stefánia (2015-2019)
Pászka Orsolya Mercédesz (2016-2019)
Sikó Zoltán (2016-2019)
Molocia Beatrix (2015-2019)
Tischler Blanka (2016-2019)
Ráduly-Baka Zsolt (2015-2019)
Ungvári Rebeka (2015-2019)
Bács Orsolya (2015-2019)
Barta-Martin Máté (2016-2019)
Kristály Marót (2015-2019)
Szász Cynthia-Klaudia (2016-2019)
Szentes Ádám (2016-2019)

A csapat tagjai voltak

Péter Albert (1968-2013) [ felkészítő tanár]
Czirmai Róbert (2002-2013)
Holinka Botond (2002-2012)
Perdi Brigitta (2002-2012)
Ștefan Bencze-György (2002-2013)
Tóth Miklós István (2002-2012)
Bedő Beáta Tünde (2002-2012)
Gáspár Hanna Barbara (2002-2013)
Orbán Eszter (2002-2012)
Varga Boglárka (2002-2012)
Kocsis-Boldizsár Eszter (2002-2013)
Pável Hunor-Mihály (2002-2013)
Sorbán Noémi (2005-2012)
Tankó Kinga (2005-2017)
Șaica-Mircea Robert (2005-2017)
Pușcașu Orsolya (2005-2017)
Sala Szende (2005-2017)
Máté Kincső-Gyopár (2005-2017)
Bölöni Csaba (2005-2017)
Damokos Kinga (2005-2017)
Demeter Szende-Szilvia (2005-2013)
Hajdu Eszter (2005-2017)
Ferencz Hunor-József (2005-2015)
Miklós András (2005-2013)
Stekbauer-Hanzi Réka (2006-2018)
Veres-Vitályos Áron (2006-2018)
Catea Leonard (2007-2012)
Nagy Edmond (2009-2017)
Ilyés Ágnes (2009-2012)
Lupuly Jakab (2009-2015)
Iffiú Szabolcs (2009-2013)
Szabó Gabriella (2009-2012)
Oláh Szabolcs (2010-2012)
Pap Balázs (2011-2012)
Kopacz Hanna (2011-2015)
Török Etele (2011-2012)
Tankó Tímea (2011-2015)
Demeter Réka (2011-2015)
Morar Ervin Gábor (2011-2014)
Csinta Áron (2011-2012)
Csia Katalin Noémi (2011-2016)
Mester Attila (2011-2012)
Harkó Csanád (2013-2018)
Farkas Kárla Vénusz (2013-2018)
Kasléder Beatrix (2013-2018)
Dobai Balazs (2013-2017)
Erőss Ágota (2013-2018)
Balázs Hanna (2014-2017)
Burián Tamás (2014-2017)
Vajna Eszter (2014-2017)
Márton Zsombor (2014-2017)
Fejér Lénárd (2014-2017)
Béla Csongor (2014-2017)
Mátyás Johanna (2014-2017)
Para Anna (2014-2017)
Calancea Krisztina (2014-2017)
Pór-Szilágyi Zsolt (2014-2018)
Kovács-Vajda Bence (2014-2017)
Göröcs Tas-Nimród (2014-2017)
Farkas Krisztina-Diana (2014-2017)
Tribel Jázmin (2015-2018)
Bănică-Solymosi Írisz (2015-2018)
Blága Iringó (2015-2018)
Nagy Szilárd (2015-2015)
Lupu Iulia-Maria (2015-2018)


2019
<JÚNIUS>
H3101724
K4111825
Sz5121926
Cs6132027
P7142128
SZ18152229
V29162330

Iratkozás V. osztályba
(2019-06-24, Kotró-Kosztándi László)

TERMESZETKUTATÓ TÁBOR
(2019-06-20, Dr. Pető Mária)

A VIII. osztályosok vizsgáinak terembeosztása
(2019-06-18, Csia Kinga Emese)

IV. osztályos angol vizsgaeredmények
(2019-06-18, Kotró-Kosztándi László)

Emlékeztető a IV. osztályosok számára
(2019-06-17, Kotró-Kosztándi László)

Egri diákok Háromszéken
(2019-06-01, Damokos Dóra)

A 2019-es Érettségi vizsgák időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok Nemzeti vizsgájának időpontjai
(2019-05-23, Puskás-Bajkó Miklós)

A VIII. osztályosok angol nyelvvizsga eredményei
(2019-05-17, Puskás-Bajkó Miklós)

Pályázati felhívás
(2019-05-06, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)

Határtalanul program Mikós - Radnóti
(2019-05-01, Dr. Kinda Eleonóra)

Római-Katolikus Hittan Tantárgyverseny
(2019-04-23, Dr. Kondor Ágota)

Iskola másként- népdalvetélkedő
(2019-04-15, Forreiter Csilla-Éva)

A magyar költészet napja
(2019-04-11, Dr. Krecht Gyöngyvér Mária)